Svatební fotografie

 Váš svatební den

 Vaše svatba je jedinečný zážitek, který si užijte bez zbytečných starostí a stresu – pro Váš Den D jsme tu jen pro Vás:-)

Zajistíme profesionální svatební fotografie a dle přání také videozáznam Vaší svatby – vyberte si jeden z našich svatebních balíčků nebo Vám ušijeme focení přímo na míru:-)

Zakládáme si na příjemné atmosféře během focení a přátelském přístupu

Pomůžeme Vám vybrat vhodné místo a prostory pro svatební obřad

Možnost zajištění dvou fotografů a naší dvorní svatební vizážistky  pro Váš svatební den

Rádi s Vámi vše osobně probereme – domluvte si setkání s fotografem/fotografkou ještě před svatebním dnem. Také doporučujeme využít balíček předsvatební focení snoubenců (při rezervaci svatebního focení za zvýhodněnou cenu), které Vám uchová vzpomínku na krásné období zásnub:-)

 

 Svatební Fotograf

Martin Zvolský  +420 731 503 813  

Lenka Peterková +420 736 762 478

Kontaktní formulář

    facebook

 

 

 

Svatební balíčky

Pro aktuální ceník prosím volejte nebo pište na fotoprofesional.cz@email.cz

  • Svatební portrét                    

Malá svatba do 12 lidí včetně novomanželůmzv_7097

Momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty a focení novomanželů v exteréru/interiéru.    Dostanete 150 upravených záběrů,  ze kterých po našem výběru vyvoláme 50 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální médium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru. 

1,5-3h dle průběhu 

  • MZV_4146Svatební balíček Standart                    

Příjezd a momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, focení novomanželského páru v exteriéru/interiéru (cca 1h), společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Odjezd novomanželů.

 Dostanete 250 upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 80 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15, zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a předsvatební schůzka se snoubenci.

4-5h focení dle průběhu 


                                   

  • Svatební balíček Ideal                   

lenka_zvolska_photography-61Ideální svatební balíček, který zahrnuje ranní přípravy nevěsty a ženicha, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinovou fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h), focení skupin, rodiny a přátel a  další momentky v barevném i černobílém provedení. Příjezd novomanželů před restauraci, společná slavnostní hostina včetně krájení svatebního dortu. 

Součástí balíčku je předsvatební schůzka se snoubenci, konzultace průběhu svatebního dne a při rezervaci termínu sleva na předsvatební focení páru (více informací na osobní schůzce)

 Dostanete  350 upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 100 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je také online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru.

8-9h focení dle průběhu 


  • Svatební balíček Exclusive      

MZV_3519Ranní přípravy snoubenců, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h) Příjezd  a novomanželů před restauraci, společný oběd, lenka_zvolska_photography-44krájení svatebního dortu, společný tanec, odpolední/večerní párty. 

Součástí balíčku je předsvatební schůzka se snoubenci, konzultace průběhu svatebního dne a při rezervaci termínu sleva na předsvatební focení páru (více informací na osobní schůzce).

Individuální přístup a kalkulace na míru Vašim požadavkům.

U této svatby záběry již záběry nepočítáme a vybereme 120 záběrů, které vyvoláme. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je také online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru.

10-14h focení dle průběhu

 

  • Všechny svatební balíčky obsahují vyvolané fotografie 10×15 včetně retuše, barevné variace a úpravy  + převod na digitální média v tiskové kvalitě a online galerii po dobu 30 dnů

  • Doprava fotografa do 15 km zdarma

  • Můžete si objednat také focení snoubenců v exteriéru  jako památku na období před Vaší svatbou (v případě rezervace svatebního focení je pro Vás tento balíček za zvýhodněnou cenu)


 LOGO FOTOPROFESIONAL

 Svatební Fotografie

Martin Zvolský  +420 731 503 813  

Lenka Peterková +420 736 762 478

Svatební video

Petr Čuban +420 604 557  271

       Svatební líčení       

Kateřina Čapková +420 724 846 082 

Pro aktuální ceník a rezervaci Vašeho termínu prosím volejte nebo využijte náš Kontaktní formulář

 Lenka_Peterkova_Photography-12

Svatební focení nebo zásnubní fotografii můžete také darovat formou našeho dárkového poukazu 🙂

Foto pokaz lila jeden – Facebook