Portrétní fotografie

Pracovní portrét  je určen pro Vaší profesní prezentaci, na webové stránky či média nebo pro životopis.lenka_zvolska_photo-9

Možnost výběru barevného pozadí (klíčové pozadí).

Vybíráme z cca 10 pořízených záběrů a po výběru získáte  5 retušovaných fotografií 10×15  uložených na CD v tiskové i web kvalitě, v barevném i černobílém provedení.

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky – pracovní make-up (sjednocení pleti, zvýraznění očí a lehký make-up pro Váš profesionální vzhled)

 Doba fotografování 20 min  Cena  650 Kč


 

Osobní portrét  trvá o trochu déle, takže vzniká prostor pro více osobní a kreativní focení. Osobní portrét můžete využít jak pro Vaší profesní prezentaci na webové stránky či média, tak i pro soukromé účely. Rádi Vám poradíme, do jakého stylu fotografii směřovat a jaké rekvizity a pozadí použít. Můžeme fotit jak v ateliéru, tak v exteriéru (dle domluvy).

18489798_1684058928556286_1421199476475176121_o

Osobní portrét je přizpůsoben Vašim požadavkům a danému účelu použití. Lenka_Peterkova_Photography-3

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Vybíráme z cca 30 pořízených záběrů a po výběru získáte 15 retušovaných fotografií ve formátu 10×15, záznam na CD v tiskové kvalitě a online galerii zdarma po dobu 14 dnů.

Doba fotografování cca 40 min   Cena  1 500 Kč

Tento fotobalíček může být také ideální dárkem! KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ


 

 

Boudoir portrét  

Focení v boudoir stylu obvykle probíhá  ve fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle nebo nahé ve stylu ,,fine art nude“ a oslavují krásu i nedokonalost ženského těla.  Účel boudoir je udělat radost svému příteli nebo snoubenci a tím tak třeba překvapit svého budoucí manžela před Vaším svatebním dnem.

MZV_4426Co je vlastně Boudoir?

Boudoir je francouzské slovo, které označuje žánr fotografického umění – krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle.

Na rozdíl od focení aktů, Boudoir fotografie zobrazuje a oslavuje krásu ženského těla a využívá místa, kde fotografování v tomto stylu probíhá, doplňky a oblečení, které mají za úkol zdůraznit tvary ženského těla a vystihnout jedinečnost fotografované ženy. 

                                                                  

Fotografie Boudoir portrétu zahrnují také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení trvá přibližně 2,5h za použití různých rekvizit, po domluvě také v hotelovém apartmá či exteriéru. Pořídíme až 80 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 15 upravených a retušovaných fotografií ve formátu 10×15 a  a digitální záznam uložený na CD v tiskové kvalitě.

lenka_zvolska_photography-15

 

 

Cena Boudoir portrétu včetně vizáže a hairstylingu    3 800 Kč 

Boudoir mohou být stylové fotografie darované k výročí, narozeninám nebo k Valentýnu.  KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ                         

 

 


 

 

Rezervaci termínu si objednejte na

+420 736 762 478  Lenka Peterková  fotografka

+420 731 503 813   Martin Zvolský  fotograf