Těhotenství&newborn


Foto balíček Těhotenství&newborn
 

Tento zvýhodněný Foto-duo balíček je rozdělen na dvě přibližně 60 minutové focení:

První focení je určené pro budoucí maminky v 8-9 měsíci těhotenství a druhé focení je v prvním týdnu po narození miminka (newborn).  Tímto získáte 20+20 profesionálně upravených fotografií + vytištěné fotografie 10×15 , digitální záznam v plné tiskové kvalitě na CD Vašeho těhotenství a newborn fotografií miminka v jednom balíčku, online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu a navíc fotokoláž jako dárek, kterou lze vytisknout třeba jako fotoplátno.

Co s sebou ?

1.první focení –  Vaše oblečení ve světlých i tmavých barvách, šaty, košili, džíny, které nedopnete , hezké spodní prádlo, doplňky pro Vaše miminko (například botičky, hračka, fotografie ultrazvuku)

2. druhé focení –  volnější pohodlné světlé a tmavé oblečení, vše pro Vaše miminko a samozřejmě miminko s sebou 🙂

Focení probíhá v klidné a příjemné atmosféře v zázemí našeho ateliéru, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro Vás i Vaše miminko a v rámci focení Vám budou k dispozici těhotenské i newborn rekvizity. Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Focení je samozřejmě možné objednat jednotlivě (pokud chcete pouze těhotenské nebo newborn, ať už v ateliéru/exteriéru či u Vás doma) v rámci fotobalíčku Ideál

Lenka_Peterkova_Photography-7

 

  

 

   

 

 

Zvýhodněná cena balíčku  Těhotenství a newborn

  4 500 Kč (obě focení)

Rezervaci termínu si objednejte na telefonu

 +420 731 503 813   Martin Zvolský – fotograf

  +420 736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

FotoAteliér  MESTEK

Kontaktní formulář

lenkazvolskaphoto-17