Boudoir portrét

Boudoir portrét  

Fotografie boudoir styl probíhá ve fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle nebo nahé ve stylu ,,fine art nude“.  Účel boudoir je udělat radost svému příteli nebo snoubenci a tím třeba překvapit svého budoucího manžela před svatebním dnem.

Co je vlastně Boudoir?

Boudoir je francouzské slovo, které označuje žánr fotografického umění – krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle. Na rozdíl od focení aktů Boudoir fotografie zobrazuje a oslavuje krásu ženského těla a využívá atmosféry místa, kde fotografování v tomto stylu probíhá. Doplňky a oblečení mají za úkol zdůraznit tvary ženského těla a vystihnout jedinečnost fotografované ženy.

Tento balíček již zahrnuje také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení tak trvá přibližně 2,5- 3h za použití různých rekvizit v našem atelieru, po domluvě lze fotit také v hotelovém apartmá či exteriéru. 

Pořídíme až 100 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 profesionálně upravených fotografiídigitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10 ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.


Cena Boudoir balíčku

 4 600 Kč (včetně vizáže a hairstylingu) / 2,5 – 3h focení

*Cena za zahrnuje 1,5h-2h focení v atelieru v Říčanech, 1,5h vizážistických služeb a postrodukci.

V případě preference focení v hotelovém apartmá/boudoir studiu je cena navýšena o blokový pronájem vybraného prostoru a náklady na dopravu.


Rezervaci termínu si prosím objednejte na telefonu

+420 736 762 478  Lenka Peterková   fotografka

+420 731 503 813   Martin Zvolský  fotograf


V lednu 2020 se bude opět konat Boudoir party

(nutná rezervace termínu na 736 762 478 nebo emailem fotoprofesional.cz@email.cz )


 

Přijďte zazářit ve svých barvách a potěšte svou drahou polovičku luxusními fotkami nebo si jen užijte příjemnou dámskou jízdu formou profesionálního focení boudoir portrétu!

IDEÁLNÍ JAKO DÁREK PRO VAŠI PŘÍTELKYNI ČI KAMARÁDKU!  

Přiveďte svou kamarádku a nechte se profesionálně vyfotit v BOUDOIR STYLU v útulném prostředí našeho ateliéru!

Co s sebou? jednoduchou bílou košili, šperky, luxusní spodní prádlo, body a košilky, podvazky, vysoké podpatky a dobrou náladu:-)

Zvýhodněná cena 1+1 na focení Boudoir portrétu v ateliéru včetně vizáže a hairstylingu:

3 300 Kč 

(cena za osobu)

♡ 

V ceně Boudoir-party:

 120 min focení v zázemí našeho ateliéru v Říčanech

2x 10 vyretušovaných fotografií ve formátu 10×15 + záznam z focení na CD (Fotografie lze vyrobit zvětšené až do formátu 60×80 cm a na fotoplátno) 

2x profesionální make-up a hairstyling naší dvorní vizážistky

Využití našich boudoir rekvizit

2x Welcome drink – sekt, káva, čaj

Fotografka Lenka Peterková 736/762478

Make-up a hairstyling: MUA Kateřina Čapková