Těhotenství&newborn

Tento zvýhodněný Duo balíček je rozdělen na dvě přibližně 60 minutové focení:

První focení je určené pro budoucí maminky v 8-9 měsíci těhotenství alenka_peterkova_photography-12 druhé focení je v prvním týdnu po narození miminka (newborn).  Tímto získáte 20+20 profesionálně upravených fotografií + vytištěné fotografie 10×15 , digitální záznam v plné tiskové kvalitě na CD Vašeho těhotenství a newborn fotografií miminka v jednom balíčku, online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu a navíc fotokoláž jako dárek, kterou lze vytisknout třeba jako fotoplátno.

Co s sebou ?

1.první focení –  Vaše oblečení ve světlých i tmavých barvách bez potisků, šaty, košili, džíny, které nedopnete, jednoduché bílé tričko, hezké spodní prádlo, doplňky pro Vaše miminko (například botičky, hračka, fotografie ultrazvuku). 

2. druhé focení – Pohodlné světlé a tmavé oblečení a vše pro Vaše miminko. Na druhý termín focení je třeba objednat se včas – newborn miminka se fotí ideálně kolem 5. – 10. dne, nejpozději však 14 dní po narození, pak již nemusí na focení spolupracovat. 

Lenka_Peterkova_Photography-7

 

Focení probíhá v klidné a příjemné atmosféře v zázemí našeho ateliéru, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro Vás i Vaše miminko a v rámci focení Vám budou k dispozici těhotenské i newborn rekvizity. Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Focení je samozřejmě možné objednat jednotlivě (pokud chcete pouze těhotenské nebo newborn, ať už v ateliéru/exteriéru či u Vás doma) v rámci fotobalíčku Ideál 

Lenka_Peterkova_photo-2

 

        

Zvýhodněná cena balíčku  Těhotenství a newborn

  4 500 Kč (obě focení)

Rezervaci termínu si objednejte na telefonu

  +420 736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

FotoAteliér  MESTEK

lenkazvolskaphoto-17