Foto kurzy

Profesionální fotografické kurzy jsou pro všechny příznivce fotografie.  Jsou určeny jak začátečníkům, kteří se s fotografií seznamují, tak fotografům, kteří touží po prohloubení svých znalostí.

Jak se objednat na konkrétní termín kurzu?MZV_1016

Vyberete si Vaše téma kurzu, kterého se chcete zúčastnit a zvolte termín konání.
Objednání kurzu můžete provést telefonicky nebo emailem.
Vámi vybraný kurz je třeba včas uhradit, a to plnou výši hotově ve FotoAteliéru v Říčanech nebo převodem na bankovní účet.
V případě dárkováho poukazu je téma a termín kurzu již uveden na tomto dokladu. Poukaz si vezměte s sebou na samotný kurz.
Chcete-li poradit s výběrem a objednat pro Vás vhodný fotokurz, volejte na  +420 731 503 813   nebo pište na e-mail zvolsky@centrum.cz

Kontakní formulář

– maximální počet účastníků je 8 osob


 

 

  • Základní znalosti fototechniky a  principy rodinné  a portrétní fotografieFotoKurs111

Portrétní a rodinná fotografie je základem všech Vašich snímků. Měli byste pochopit, co Vám samotná fotografie přinese. Budete si moci vyzkoušet, co se dá vytvořit jak s běžným rodinným kompaktním fotoaparátem, tak s pokročilejší technikou, jakou je například zrcadlovka. Kurz je rozdělen na dvě části, a to na část technických znalostí Vašeho fotoaparátu, nastavení ovládaní zrcadlovky nebo kompaktu s možností manuálního nastavení ideální expozice, přesné manuální zaostření pomocí funkce Live View a práce s fotografickým příslušenstvím. V druhé části se zaměříme na rodinnou a portrétní fotografii. Naučíte se, jak získat ideální kompozice fotografie a eliminovat rušivé prvky v obraze. Chcete-li se dozvědět více, přijďte na tento fotokurz, na kterém se Vám pokusíme odpovědět na Vaše dotazy. Na kurz si přineste svůj fotoaparát, který již umíte trochu ovládat. V případě, že se teprve rozhodujete, jaký fotoaparát si pořídit, rád Vám po předchozí domluvě poradím, co je pro Vás nejvhodnější s možností si vyzkoušet profesionální fotografické techniky firmy Canon.

Kurz je určen pro začátečníky i mírně pokročilé.

Přednosti kurzuFotoKurs227

  • komorní prostředí fotoateliéru
  • malý počet účastníku v kurzu
  • individuální přístup s přátelskou atmosférou

Na kurz se prosím dostavte o 15min dříve.

cena kurzu  1.200,- Kč

termíny zde  vždy v sobotu od 10:00 do 13:00h.

 

 


MZV_6076

  • Světla, stíny a portrét 

Kurz zaměřený na zkrocení světla a stínů. Naučíte se orintovat v intenzitě světla a jak světlo využít ve Váš prospěch. Poznáte rozdíl mezi umělým a přírodním světlem. Vyzkoušíte si profesionální zázemí FotoAteliéru na modelce a poznáte, jak zvládnout světla a odrazové desky v portrétu. Portrét vyžaduje se naučit a pracovat s modelem tak, aby výsledná fotografie byla dle Vašich představ. Vysvětlíme si typy světel a jejich specifika, dále tipy pro Vaše každodenní fotografování.

  To vše na fotokurzu  ,,Světla, stíny a portrét“.  Na kurz si přineste vlastní fotoaparát.

cena kurzu  1.600,- Kč

 termíny zde  v sobotu  od 10:00 do 13:00h.

 

 

 


  • Fotokurzy ve FotoAteliéru se konají i v učebně s projekcí, vždy v obchodním domě  MESTEK

  • Foto kurzy v přírodě jsou připraveny na aktuální téma dle ročního období ročního období

  • Dárkové poukazy  zde

  • Lektor – fotograf   Martin Zvolský +420 731 503 813               e-mail zvolsky@centrum.cz