Portrétní fotografie

Pracovní portrét

lenka_zvolska_photo-9Je určen pro Vaší profesní prezentaci, na webové stránky či média nebo pro životopis. Možnost výběru barevného pozadí (klíčové pozadí).

Vybíráme z cca 10 pořízených záběrů a po výběru získáte  5 retušovaných fotografií 10×15  uložených na CD v tiskové i web kvalitě, v barevném i černobílém provedení.

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky – pracovní make-up (sjednocení pleti, zvýraznění očí a lehký make-up pro Váš profesionální vzhled)

 Doba fotografování 20 min  Cena  650 Kč

 

Osobní portrét  

Trvá o trochu déle, takže vzniká prostor pro více osobní a kreativní focení. Osobní portrét můžete využít jak pro Vaší profesní prezentaci na webové stránky či média, tak i pro soukromé účely. Rádi Vám poradíme, do jakého stylu fotografii směřovat a jaké rekvizity a pozadí použít. Můžeme fotit jak v ateliéru, tak v exteriéru (dle domluvy).

Lenka_Peterkova_Fotoprofesional.cz-8

Osobní portrét je přizpůsoben Vašim požadavkům a danému účelu použití. Lenka_Peterkova_Photography-3

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Vybíráme z cca 30 pořízených záběrů a po výběru získáte 15 retušovaných fotografií, digitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii zdarma po dobu 30 dnů.

Doba fotografování cca 45 min   Cena  1 500 Kč

Tento fotobalíček může být také ideální dárkem! KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ

 

 

Boudoir portrét  

Focení v boudoir stylu obvykle probíhá  ve fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle nebo nahé ve stylu ,,fine art nude“ a oslavují krásu i nedokonalost ženského těla. Účel boudoir je udělat radost svému příteli nebo snoubenci a tím tak třeba překvapit svého budoucí manžela před Vaším svatebním dnem.

  Fotografie Boudoir portrétu zahrnují také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení trvá přibližně 2,5h za použití různých rekvizit, po domluvě také v hotelovém apartmá či exteriéru. Pořídíme až 80 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 upravených a retušovaných fotografií, digitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10 ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.

Cena Boudoir portrétu včetně vizáže a hairstylingu    3 800 Kč 

Boudoir mohou být stylové fotografie darované k výročí, narozeninám nebo k Valentýnu.  KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ           

Lenka_Peterkova_Photo-2               


 

 

Rezervaci termínu si objednejte na telefonu

  +420  736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

+420 731 503 813 Martin Zvolský – fotograf

FotoAteliér  MESTEK