Svatební fotografie

 Svatební Fotograf

Martin Zvolský  +420 731 503 813                     Lenka Peterková +420 736 762 478

Kontaktní formulář

    facebook

Zajistíme profesionální svatební fotografie a dle přání také videozáznam Vaší svatby – vyberte si jeden z našich svatebních balíčků nebo Vám ušijeme focení přímo na míru:-)

Zakládáme si na příjemné atmosféře během focení a přátelském přístupu

Pomůžeme Vám vybrat vhodné místo a prostory pro svatební obřad

Možnost zajištění dvou fotografů a naší dvorní svatební vizážistky  pro Váš svatební den

Collage_Foto11

 Rádi s Vámi vše osobně probereme – domluvte si setkání s fotografem/fotografkou ještě před svatebním dnem. Také doporučujeme využít balíček předsvatební focení snoubenců

 (při rezervaci svatebního focení za zvýhodněnou cenu), které Vám uchová vzpomínku na krásné období zásnub:-)

 

 

 

Svatební balíčky

 

Pro aktuální ceník a rezervaci termínu prosím pište na fotoprofesional.cz@email.cz      

mzv_7097

      Svatební balíček Standart

Momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty a focení novomanželů v exteréru/interiéru.    Dostanete 150 upravených záběrů,  ze kterých po našem výběru vyvoláme 50 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální médium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru. 

1,5-3h dle průběhu 

           

Lenka_Peterkova_Photography-2

Svatební balíček Standart

Tento balíček obsahuje příjezd a momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, focení novomanželského páru v exteriéru/interiéru (cca 1h), společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Odjezd novomanželů.

 Dostanete 250 upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 80 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15, zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a předsvatební schůzka se snoubenci.

4-5h focení dle průběhu 


                                                     

Lenka_Peterkova_Photography-6

Svatební balíček Ideal  

Zahrnuje ranní přípravy nevěsty a ženicha, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinovou fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h), focení skupin, rodiny a přátel a  další momentky v barevném i černobílém provedení. Příjezd novomanželů před restauraci, společná slavnostní hostina včetně krájení svatebního dortu. 

Součástí balíčku je předsvatební schůzka se snoubenci, konzultace průběhu svatebního dne a při rezervaci termínu sleva na předsvatební focení páru (více informací na osobní schůzce)

Lenka_Peterkova_Photography-8 Dostanete  350 upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 100 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je také online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru.

8-9h focení dle průběhu 

 

MZV_3519

Svatební balíček Exclusive      

Ranní přípravy snoubenců, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h) Příjezd  a novomanželů před restauraci, společný oběd, lenka_zvolska_photography-44krájení svatebního dortu, společný tanec, odpolední/večerní párty. 

Součástí balíčku je předsvatební schůzka se snoubenci, konzultace průběhu svatebního dne a při rezervaci termínu sleva na předsvatební focení páru (více informací na osobní schůzce).

Individuální přístup a kalkulace na míru Vašim požadavkům.

U této svatby záběry již záběry nepočítáme a vybereme 120 záběrů, které vyvoláme. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je také online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru.

10-14h focení dle průběhu

 

  • Všechny svatební balíčky obsahují vyvolané fotografie 10×15 včetně retuše, barevné variace a úpravy  + převod na digitální média v tiskové kvalitě a online galerii po dobu 30 dnů

  • Doprava fotografa do 15 km zdarma

  • Můžete si objednat také focení snoubenců v exteriéru  jako památku na období před Vaší svatbou (v případě rezervace svatebního focení je pro Vás tento balíček za zvýhodněnou cenu)


 LOGO FOTOPROFESIONAL

 Svatební Fotografie

Martin Zvolský  +420 731 503 813  

Lenka Peterková +420 736 762 478

Svatební video

Petr Čuban +420 604 557  271

       Svatební líčení       

Kateřina Čapková +420 724 846 082 

Pro aktuální ceník a rezervaci Vašeho termínu prosím volejte nebo využijte náš Kontaktní formulář

 Lenka_Peterkova_Photography-5

 

Collage_Foto3 

Lenka_Peterkova_Photography-4 Collage_Foto4

Lenka_Peterkova_Photography-9Collage_Foto5

Collage_Foto6

Lenka_Peterkova_Photography-6

Collage_Foto10

lenka_peterkova_photography-2