Svatební fotografie

  • Svatební portrét                    

Malá svatba do 12 lidí včetně novomanželů.

Momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty a focení novomanželů v exteréru/interiéru.    Dostanete cca 80 upravených záběrů,  ze kterých po našem výběru vyvoláme 50 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální médium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru. 

Cena svatebního portrétu   5.000,- Kč.

 

 

  • MZV_4146Svatební balíček Standart                    

Příjezd a momentky před obřadem, fotografie z  průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, focení novomanželského páru v exteriéru/interiéru (cca 1h), společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Odjezd novomanželů.

 Dostanete cca 150 upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 80 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 14 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15, zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a předsvatební schůzka se snoubenci.

Cena svatebního balíčku standart  9.500,- Kč.

4-5h focení dle průběhu 


                                   

  • Svatební balíček Ideal                   

lenka_zvolska_photography-61Ideální svatební balíček, který zahrnuje ranní přípravy nevěsty a ženicha, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinovou fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h), focení skupin, rodiny a přátel a  další momentky v barevném i černobílém provedení. Příjezd novomanželů před restauraci, společná slavnostní hostina včetně krájení svatebního dortu. 

V ceně balíčku je zahrnuta předsvatební schůzka se snoubenci, konzultace průběhu svatebního dne a při rezervaci termínu sleva na předsvatební focení páru (více informací na osobní schůzce)

 Dostanete cca 250 a více upravených záběrů, ze kterých po našem výběru vyvoláme 120 fotografií. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15, zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a předsvatební schůzka se snoubenci.

 Cena svatebního balíčku ideal  14.500,-

8-9h focení dle průběhu 


  • Svatební balíček Exclusive      

MZV_3519Ranní přípravy snoubenců, příjezd a momentky před obřadem, fotografie z průběhu svatebního obřadu, skupinová fotografie svatebčanů, společné a jednotlivé portréty v parku, v kostele nebo v zahradní restauraci, focení skupin, rodiny a přátel a další momentky v barevném i černobílém provedení. Focení novomanželů v exteriéru/interiéru (cca 1-1,5h) Příjezd  a novomanželů před restauraci, společný oběd, lenka_zvolska_photography-44krájení svatebního dortu, společný tanec, odpolední/večerní párty. 

V ceně balíčku je zahrnuta předsvatební schůzka se snoubenci a konzultace průběhu svatebního dne.

Individuální přístup a kalkulace na míru Vašim požadavkům.

Možnost v rámci svatebního dne využití FotoAteliéru v Říčanech.

U této svatby záběry již záběry nepočítáme a vybereme 120 záběrů, které vyvoláme. Všechny fotografie jsou převedeny na digitální medium v tiskové kvalitě a k vyzvednutí budou pro Vás připraveny do 30 dnů. Součástí balíčku je online galerie zdarma na našem webu po dobu jednoho měsíce, vyvolané fotografie 10×15 a zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a předsvatební schůzka se snoubenci.

Kalkulace ceny na vyžádání.

10-14h focení 

  • Domluvte si setkání s fotografem/fotografkou ještě před Vaším svatebním dnem, kde s Vámi rádi probereme všechny detaily:-)

  • Všechny svatební balíčky obsahují vyvolané fotografie 10×15 včetně retuše, barevné variace a úpravy  + převod na digitální média v tiskové kvalitě.

  • Doprava fotografa do 15 km zdarma

  • Můžete si objednat také focení snoubenců v exteriéru  jako památku na období před Vaší svatbou (viz odkaz)

    (v případě rezervace svatebního focení je pro Vás tento balíček za zvýhodněnou cenu)

 

 Svatební Fotograf

Martin Zvolský  +420 731 503 813  

Lenka Peterková +420 736 762 478

Svatební video

Petr Čuban +420 604 557  271

       Svatební líčení       

Kateřina Čapková +420 724 846 082 

Pro rezervaci a ověření dostupnosti termínu prosím volejte nebo využijte náš Kontaktní formulář