Těhotenství&Newborn

Tento zvýhodněný Duo balíček je rozdělen na dvě  focení :

První focení je určené pro budoucí maminky v 7. a 8. měsíci těhotenství  (atelier/exterier) a druhé focení je v prvních dvou týdnech po narození miminka (newborn), které probíhá v klidném zázemí našeho atelieru.  Tímto získáte 20+20 profesionálně upravených fotografií a vytištěné fotografie 10×15 , digitální záznam v plné tiskové kvalitě na CD/elektronicky Vašeho těhotenství a newborn fotografií miminka v jednom balíčku,  a soukroumou online galerii  na našem webu po dobu jednoho měsíce.

Co s sebou ?

1.první focení (cca 60min) Vaše oblečení pro Vás i pro partnera ve světlých i tmavých základových barvách bez potisku, šaty, jednobarevnou košili, džíny, které nedopnete, jednoduché bílé/šedivé tričko, hezké spodní prádlo ve světlé i tmavé variantě, doplňky pro Vaše miminko (například botičky, hračka, fotografie ultrazvuku). 

2. druhé foceníTrvá déle (většinou 2-3h), proto si s sebou vemte pohodlné světlé a tmavé oblečení bez potisku (bílé/šedivé/béžové tričko nebo košili + džíny a jednoduché šaty) a vše pro Vaše miminko – k dispozici Vám také budou během focení newborn rekvizity a zázemí našeho atelieru. Miminko je ideální udržet před focením co nejdéle vzhůru, aby pak bylo spinkavé během focení, nezapomeňte také na dudlíček a lahvičku na krmení.

Na druhý termín focení je třeba objednat se včas – newborn miminka se fotí ideálně kolem 7. – 10. dne, nejpozději však 14 dní po narozeníkdy jsou miminka ještě spinkavá – pak již nemusí na focení spolupracovat. Termín obvykle ladíme po prvním focení:-) 
 

Focení miminka probíhá v klidné a příjemné atmosféře v zázemí našeho ateliéru, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro Vás i Vaše miminko a v rámci focení Vám budou k dispozici těhotenské i newborn rekvizity. Doporučujeme také využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Focení je samozřejmě možné objednat jednotlivě (pokud chcete pouze těhotenské nebo newborn, ať už v ateliéru/exteriéru) Zvýhodněná cena balíčku TĚHOTENSTVÍ A NEWBORN

5 990 Kč

 (cena za obě focení, obsahuje 20+20 upravených fotografií)

Rezervaci termínu si prosím objednejte na telefonu

  +420 736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

FotoAteliér  MESTEK

Focení je samozřejmě možné objednat i jednotlivě, pokud si přejete jen těhotenské nebo newborn focení:-)Cena za jednotlivé focení:
  

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ (1h)

3 000 Kč 

(ateliér/exteriér – vyrážíme do krásných lokacích po okolí – k lesu, k rybníku, na louku apod.) 

NEWBORN FOCENÍ (2h – 3h)

3 800 Kč 

(newborn focení probíhá v zázemí a klidné atmosféře našeho ateliéru)

 

K dispozici Vám budou těhotenské i newborn rekvizity a výsledkem je 20 ks profesionálně upravených fotografií dle našeho výběru v plné kvalitě na CD, soukromá galerie na našem webu a 10 tištěných fotografií ve formátu 10×15 za jednotlivé focení. Newborn focení obsahuje jak fotky samotného miminka, tak i společné fotografie s rodiči a sourozenci.

Věnujte tento balíček jako originální dárek formou našeho fotopoukazu!
KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ

 

fotografka Lenka Peterková

www.fotoprofesional.cz