Těhotenství&Newborn

Tento zvýhodněný Duo balíček je rozdělen na dvě přibližně 60 a 120 min focení :

První focení je určené pro budoucí maminky v 7. a 8. měsíci těhotenství  (atelier/exterier) a druhé focení je v prvním týdnu po narození miminka (newborn), které probíhá v klidném zázemí našeho atelieru.  Tímto získáte 20+20 profesionálně upravených fotografií a vytištěné fotografie 10×15 , digitální záznam v plné tiskové kvalitě na CD Vašeho těhotenství a newborn fotografií miminka v jednom balíčku, online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu a navíc fotokoláž jako dárek, kterou lze vytisknout třeba jako fotoplátno.

Co s sebou ?

1.první focení  Vaše oblečení pro Vás i pro partnera ve světlých i tmavých základových barvách bez potisku, šaty, jednobarevnou košili, džíny, které nedopnete, jednoduché bílé/šedivé tričko, hezké spodní prádlo ve světlé i tmavé variantě, doplňky pro Vaše miminko (například botičky, hračka, fotografie ultrazvuku). 

2. druhé focení – Pohodlné světlé a tmavé oblečení bez potisku a vše pro Vaše miminko – k dispozici Vám také budou během focení newborn rekvizity a zázemí našeho atelieru. Miminko je ideální udržet před focením co nejdéle vzhůru, aby pak bylo spinkavé během focení, nezapomeňte také na dudlíček.

Na druhý termín focení je třeba objednat se včas – newborn miminka se fotí ideálně kolem 7. – 10. dne, nejpozději však 14 dní po narození, kdy jsou miminka ještě spinkavá – pak již nemusí na focení spolupracovat. Termín obvykle ladíme po prvním focení:-) 


Focení probíhá v klidné a příjemné atmosféře v zázemí našeho ateliéru, aby bylo zajištěno maximální pohodlí pro Vás i Vaše miminko a v rámci focení Vám budou k dispozici 
těhotenské i newborn rekvizity. Doporučujeme také využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Focení je samozřejmě možné objednat jednotlivě (pokud chcete pouze těhotenské nebo newborn, ať už v ateliéru/exteriéru) Zvýhodněná cena balíčku  Těhotenství a newborn

5 800 Kč (obě focení)

Rezervaci termínu si prosím objednejte na telefonu

  +420 736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

FotoAteliér  MESTEK

Focení je samozřejmě možné objednat i jednotlivě, pokud si přejete jen těhotenské nebo newborn focení:-)Cena za jednotlivé focení:
  

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ (1h)

3 200 Kč  (atelier/exteriér – vyrážíme do krásných lokacích po okolí – k lesu, k rybníku, na louku apod.) 

NEWBORN FOCENÍ (2h – 3h dle průběhu)

3 500 Kč v zázemí ateliéru

K dispozici Vám budou těhotenské i newborn rekvizity a výsledkem je 20 profesionálně upravených fotografií dle našeho výběru v plné kvalitě na CD, soukromá galerie na našem webu a 10 ks tištěných fotografií ve formátu 10×15 za jednotlivé focení.

Věnujte tento balíček jako originální dárek formou našeho fotopoukazu!
KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ