Portrétní fotografie

Pracovní portrét

Je určen pro Vaší profesní prezentaci, na webové stránky či média nebo pro životopis. Možnost výběru barevného pozadí (klíčové pozadí – např. bílá, šedá, béžová). Součástí focení je také konzultace vhodného outfitu a správné stylizace pro Váš profesionální vzhled.

Vybíráme z přibližně 20 pořízených záběrů a po výběru získáte   3 retušované fotografie uložených na CD v tiskové i web kvalitě, v barevném i černobílém provedení. 

Doba fotografování: 15 – 20min

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky – pracovní make-up (sjednocení pleti, zvýraznění očí a lehký make-up)

Cena pracovního portrétu:
850 Kč 

 
Osobní portrét  

Focení Vašeho portrétu trvá o trochu déle (40-60min), takže vzniká prostor pro více osobní a kreativní focení. Osobní portrét můžete využít jak pro Vaší profesní prezentaci na webové stránky či média, tak i pro soukromé účely.

Rádi Vám poradíme, do jakého stylu fotografii směřovat a jaké rekvizity a pozadí použít. Můžeme fotit jak v ateliéru, tak v exteriéru (dle domluvy). Osobní portrét je přizpůsoben Vašim požadavkům a danému účelu použití. 

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Vybíráme z přibližně 50 pořízených záběrů a po našem výběru získáte 10 retušovaných fotografií, digitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 5ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii zdarma po dobu 30 dnů.

Cena osobního portrétu:
2 200 Kč

Tento fotobalíček může být také ideálním dárkem!

 KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ

 

 
Boudoir portrét  

 

Focení v boudoir stylu obvykle probíhá v pohodlí našeho fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle nebo nahé ve stylu ,,fine art nude“ a oslavují krásu i nedokonalost ženského těla. Účel boudoir je udělat radost svému příteli nebo snoubenci a tím tak třeba překvapit svého budoucí manžela před Vaším svatebním dnem.

  Fotografie Boudoir portrétu zahrnují také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení trvá přibližně 2,5h – 3h za použití různých rekvizit, po domluvě také v hotelovém apartmá či exteriéru. Pořídíme až 100 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 upravených a retušovaných fotografiídigitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10 ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.

více o BOUDOIR focení: http://www.fotoprofesional.cz/boudoir-portret/

Boudoir portrét včetně vizáže a hairstylingu  2,5h – 3h /  4 900 Kč 

Boudoir mohou být stylové fotografie darované k výročí, narozeninám nebo k Valentýnu.

 KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ