Portrétní fotografie

Pracovní portrét

Je určen pro Vaší profesní prezentaci, na webové stránky či média nebo pro životopis. Možnost výběru barevného pozadí (klíčové pozadí – např. bílá, šedá, béžová). Součástí focení je také konzultace vhodného outfitu a správné stylizace pro Váš profesionální vzhled.

Vybíráme z přibližně 20 pořízených záběrů a po výběru získáte  3 retušované fotografie v elektronické podobě v tiskové i web kvalitě. Fotografie nad rámec balíčku jsou možné po domluvě za příplatek.

Doba fotografování: 15 – 20min

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky – pracovní make-up (sjednocení pleti, zvýraznění očí a lehký make-up)

 
Cena pracovního portrétu:
950 Kč 

 


Osobní portrét  (Lifestyle/Kreativní focení)

Focení osobního portrétu trvá o trochu déle (40-60min), takže vzniká prostor pro více kreativní focení s ohledem na Vaši osobnost a přání. Tyto portrétní fotografie můžete využít jak pro Vaší profesní prezentaci na webové stránky či média, tak i pro soukromé účely.

Rádi Vám poradíme, do jakého stylu fotografii směřovat a jaké rekvizity a pozadí použít. Můžeme fotit jak v ateliéru, tak v exteriéru, popřípadě je možná kombinace atelieru a krásné zahrady přímo za atelierem (dle domluvy). Osobní portrét vždy přizpůsobujeme Vašim požadavkům a danému účelu použití. 

S sebou na focení si vezměte Vaše oblíbené oblečení, alespoň však dva outfity na převlečení – ideálně jednodušší nadčasové kousky v oblíbených barvách bez potisku, nápisů a čísel (košile a džíny, šaty, halenka…). Nezapomeňte na doplňky podtrhující Vaši osobnost. K dispozici Vám také bude oblečení a rekvizity k zapůjčení v našem atelieru.

Z tohoto balíčku si odnesete 10 retušovaných fotografií  po našem výběru, digitální záznam na CD/elektronicky v tiskové kvalitě a soukromou online galerii na našem webu po dobu jednoho měsíce.

Pro tento balíček doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.
 
Cena osobního portrétu 
2 900 Kč
Tento fotobalíček může být také ideálním dárkem!   
KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ

 

 

Boudoir portrét   

Focení v boudoir stylu probíhá ve fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle.  Účelem boudoir je oslava ženského těla ve všech jeho podobách a tímto focením můžete udělat radost jak sama sobě, tak fotografie můžete třeba věnovat svému partnerovi, nebo jako překvapení darovat svému manželovi k výročí svatby.

  Fotografie Boudoir portrétu zahrnují také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení trvá přibližně 2,5h – 3h zPořídíme až 100 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 upravených a retušovaných fotografiídigitální záznam na CD/elektronicky v tiskové kvalitě a soukromou online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.

více o BOUDOIR focení: http://www.fotoprofesional.cz/boudoir

Boudoir portrét včetně vizáže a hairstylingu  2,5h – 3h /  5 500 Kč 

Boudoir mohou být stylové fotografie darované k výročí, narozeninám nebo k Valentýnu.

 KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ