Portrétní fotografie

Pracovní portrét

Je určen pro Vaší profesní prezentaci, na webové stránky či média nebo pro životopis. Možnost výběru barevného pozadí (klíčové pozadí). Součástí focení je také konzultace vhodného outfitu a správné stylizace pro Váš profesionální vzhled.

Vybíráme z přibližně 20 pořízených záběrů a po výběru získáte  5 retušovaných fotografií uložených na CD v tiskové i web kvalitě, v barevném i černobílém provedení.

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky – pracovní make-up (sjednocení pleti, zvýraznění očí a lehký make-up)

 Doba fotografování 20 min  / 850 Kč

 
Osobní portrét  

Trvá o trochu déle (50min), takže vzniká prostor pro více osobní a kreativní focení. Osobní portrét můžete využít jak pro Vaší profesní prezentaci na webové stránky či média, tak i pro soukromé účely.

Rádi Vám poradíme, do jakého stylu fotografii směřovat a jaké rekvizity a pozadí použít. Můžeme fotit jak v ateliéru, tak v exteriéru (dle domluvy). Osobní portrét je přizpůsoben Vašim požadavkům a danému účelu použití. 

Doporučujeme využít profesionálních služeb naší dvorní vizážistky.

Vybíráme z přibližně 50 pořízených záběrů a po našem výběru získáte 12 retušovaných fotografií, digitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii zdarma po dobu 30 dnů.

Cena osobního portrétu:
1 800 Kč

Tento fotobalíček může být také ideálním dárkem!

 KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ

 

 
Boudoir portrét  

Focení v boudoir stylu obvykle probíhá v pohodlí našeho fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle nebo nahé ve stylu ,,fine art nude“ a oslavují krásu i nedokonalost ženského těla. Účel boudoir je udělat radost svému příteli nebo snoubenci a tím tak třeba překvapit svého budoucí manžela před Vaším svatebním dnem.

  Fotografie Boudoir portrétu zahrnují také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení trvá přibližně 2,5h – 3h za použití různých rekvizit, po domluvě také v hotelovém apartmá či exteriéru. Pořídíme až 100 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 upravených a retušovaných fotografiídigitální záznam na CD v tiskové kvalitě, 10 ks tištěných fotografií 10×15 a online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.

více o BOUDOIR focení: http://www.fotoprofesional.cz/boudoir-portret/

Boudoir portrét včetně vizáže a hairstylingu  2,5h – 3h /  4 600 Kč 

Boudoir mohou být stylové fotografie darované k výročí, narozeninám nebo k Valentýnu.

 KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZ