Boudoir portrét a Glamour

Boudoir portrét  

Fotografie boudoir styl probíhá ve fotoateliéru nebo v luxusním hotelovém apartmá. Fotografie je věnována ženám, které jsou částečně oblečené ve spodním prádle.  Účelem boudoir je oslava ženského těla ve všech jeho podobách a tímto focením můžete udělat radost jak sama sobě, tak fotografie můžete třeba věnovat svému partnerovi, nebo jako překvapení darovat svému manželovi k výročí svatby.

Co je vlastně Boudoir?

Boudoir je francouzské slovo, které označuje žánr fotografického umění – krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle. Narozdíl od focení aktů Boudoir fotografie zobrazuje a oslavuje krásu ženského těla a využívá atmosféry místa, kde fotografování v tomto stylu probíhá. Doplňky a oblečení mají za úkol zdůraznit tvary ženského těla a vystihnout jedinečnost fotografované ženy.

Tento balíček již zahrnuje také profesionální péči vizážistky včetně úpravy vlasů a celé focení tak trvá přibližně 2,5- 3h v našem atelieru, po domluvě lze fotit také v hotelovém apartmá či exteriéru. 

Pořídíme až 100 záběrů, ze kterých po našem výběru získáte 20 profesionálně upravených fotografiídigitální záznam na CD v tiskové kvalitě a online galerii po dobu jednoho měsíce na našem webu.


Cena Boudoir balíčku

 5 650 Kč

(včetně služby za vizáž a hairstyling) / 2,5 – 3h focení

– 20 ks upravených  a retušovaných fotografií – 

*Cena za zahrnuje 60-90 min focení v atelieru v Říčanech + 90min vizážistických služeb + postrodukci

 

V případě preference focení v hotelovém apartmá/boudoir studiu je cena navýšena o blokový pronájem vybraného prostoru a náklady na dopravu.


Rezervaci termínu si prosím objednejte na telefonu

+420 736 762 478  Lenka Peterková   fotografka

+420 731 503 813   Martin Zvolský  fotograf