Focení dětí

Pokud přemýšlíte o focení pouze pro své děti, je tento fotobalíček ideální volbou. Focení probíhá buď v zázemí našeho atelieru, kde je pro Vaše ratolesti připraveno spoustu rekvizit, hraček, pozadí a oblečení na focení, nebo po domluvě také v exterieru, kde si děti mohou hrát a volně pobíhat a vznikají tak krásné spontánní fotky v přirozeném světle – toto focení také může být ideální příležitostí třeba k prvním nebo druhým narozeninám či jako sourozenecké focení.

Z tohoto balíčku si po našem výběru odnesete 10 ks upravených fotografií v plné kvalitě na CD/elekronicky a soukromou online galerii na našem webu do dobu jednoho měsíce.

Co s sebou?

Alespoň dvoje oblečení na převlečení v základových barvách, jako je bílá, šedivá, béžová, pudrová, růžová, modrá či zelená, ideálně však bez potisků, nápisů a čísel, džíny, šatičky či oblíbenou hračku, k dispozici Vašim dětem však budou i fotorekvizity a oblečení na půjčení.


Věnujte tento balíček jako originální dárek formou našeho fotopoukazu!
KOUPIT JAKO DÁRKOVÝ POUKAZCena Fotobalíčku:

3 500 Kč 

Tento balíček časově přizpůsoben tak, aby to Vaše děti co nejvíc bavilo a focení si užily:-),  proto trvá  přibližně  30-40 min dle průběhu.

– 10 upravených a retušovaných fotografií –

 

Pokud byste se rádi objednali na focení celé rodiny, doporučujeme zvolit rodinný fotobalíček


Rezervaci termínu si prosím objednejte na telefonu

  +420  736 762 478   Lenka Peterková – fotografka

FotoAteliér  MESTEK