O nás / FotoAtelier

FOTOATELIER MESTEK

Vítáme Vás v našem ateliéru!

 Za jménem Fotoprofesional.cz stojí práce fotografky Lenky Peterkové, která svou činností navazuje na svého otce a  fotografa v jedné osobě – Martina Zvolského, který značku Fotoprofesional.cz spolu s atelierem založil v roce 2005. Nacházíme se na náměstí v Říčanech u Prahy v Obchodním domě MESTEK – zde Vám je k dispozici prostorný a plně vybavený atelier a po domluvě také krásná zahrada na focení přímo za atelierem.

Zakládáme si na přátelské a uvolněné atmosféře během focení a na profesionálním přístupu k našim klientům a odvedené práci.

Scény v atelieru pravidelně měníme, aby pokaždé, když se vrátíte, byly Vaše fotografie jedinečné a originální. Současně je k dispozici na výběr jednoduché bílé, šedé či černé pozadí a také tzv. protisvětlo, kde můžeme vytvořit jednoduché nadčasové fotky.

V atelieru také každý rok probíhá VÁNOČNÍ FOCENÍ (přelom října/listopadu) a v zahradě za atelierem pak JARNÍ FOCENÍ POD SAKUROU (začátkem dubna) – pro velký zájem je třeba objednat se na tato focení alespoň měsíc předem.

Vyberte si z nabídky našich FOTO balíčků a objednejte si termín focení.
Pokud si s volbou foto balíčku nevíte rady, zavolejte nám a my vám rádi poradíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu:-)

 

NAPSALI O NÁS (RECENZE KLIENTŮ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SVATEBNÍ FOTOGRAFIEPORTRÉTRODINNÁ FOTOGRAFIETĚHOTENSTVÍ A NEWBORNPÁROVÉ FOCENÍBOUDOIR – FOTOKURZY 
LENKA PETERKOVÁ 

Fotografka

Fotografii se věnuji přes deset let, profesionálně osmým rokem. Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu v Praze a pak jsem rok cestovala a fotila na Novém Zélandu – cestování i focení miluji, neboť je pro mě věčným zdrojem inspirace a nové energie, takže když je možnost, ráda vyrazím s foťákem po Evropě a dál. Ve volném čase vedu fotografické kurzy, miluji minimalistický styl, dobré jídlo a svou rodinu:-)

Věnuji se svatební a rodinné fotografii, těhotenskému a newborn focení, portrétům a produktové/image fotografii.

kontakt  +420 736 762 478     fotoprofesional.cz@email.cz    Facebook   Instagram                    

 

 

MARTIN ZVOLSKÝ

Fotograf a zakladatel rodinné firmy Fotoprofesional.cz

S fotografií pracuji od roku 1984. V posledních letech se zaměřuji na portréty v ateliéru a v přirozeném prostředí, fine art nude, architekturu, fotografii krajiny a svatební fotografii.

Fotografické workshopy a fotokurzy organizuji od roku 2010. Součástí fotokurzů je i konzultace a výběr fotografické techniky.

Snímky krajin – své autorské foto-obrazy publikuji a nabízím k prodeji včetně výroby na stránkách   www.fotozvolsky.cz  

kontakt  +420 731 503 813    fotoprofesional.cz@email.cz
 
   

 

KATEŘINA ČAPKOVÁ

Vizážistka

Líčení mě vždy přitahovalo – pomáhá nám dodat sebevědomí a podtrhnout naši krásu. To je zároveň i moje filosofie.  Věřím, že každý je jedinečný a potřebuje individuální přístup. Při své práci kladu důraz na osobitost mých klientů a jejich přirozenost – mým cílem je Vaše absolutní spokojenost. Před každým líčením proběhne krátká konzultace Vaší představy make-upu a zároveň sladíme barvy líčení s donesenými outfity na focení. Součastí každého líčení je také lehká úprava vlasů (lokny, objem, vyžehlení).

Pro své klientky pořádám také kurzy líčení, kde se naučíte, jak samy sebe dokonale upravit nejen pro všední den:)

Certifikáty: Vizážistika a barvové poradenství, Svatební líčení, Foto make-up, Hairstyling

                                                                                           kontakt  +420 724 846 082    www.ckmakeup.cz   katka@ckmakeup.cz   Facebook