Fotokurzy

Rádi fotíte nebo byste se to chtěli naučit?

Vyzkoušet můžete jeden z našich oblíbených FOTOKURZŮ, které jsme pro vás připravili a kde se např. dozvíte:

▫️ jak nastavit a zvládnout svůj fotoaparát
▫️ co je clona, ISO a čas a jak s nimi pracovat
▫️ jak na kompozici a ideální snímek
▫️ pózování, úhly focení a jak vypadat na fotce hezky

Fotokurzy probíhají v našem atelieru v Říčanech a jsou rozděleny na dva bloky po 90min (teorie a praxe), celkem tedy 3h, kdy se dozvíte, jak ovládnout svůj fotoaparát a nové znalosti si také rovnou můžete vyzkoušet v praxi.

Často kladené dotazy:

Kolik dalších lidí se mnou bude na kurzu?

Zvolit si můžete buď individuální kurz jen pro Vás, nebo je možné absolvovat kurz v počtu dvou až tří osob, aby byl kurz co nejvíce na míru pro všechny zúčastněné. V případě, že byste rádi kurz absolvovali ve dvou, ale neradi byste byli s někým cizím, můžete si přivést svého partnera, kamaráda nebo známého, kterého focení také zajímá a který tento kurz může absolvovat s Vámi.

Co budu na kurz potřebovat ?

Na kurz si s sebou prosím vemte svůj vlastní fotoaparát (kompakt /zrcadlovku) a poznámkový blok. Výukové materiály, lehké občerstvení a nápoje (káva, čaj, voda) jsou již v ceně kurzovného.

Musím umět fotit?

Na kurzu ZÁKLADY FOTOGRAFIE se dozvíte vše od úplných základů (jak fotoaparát vůbec používat a jaké jsou jeho funkce), takže na kurz se můžete přihlásit i jako úplný začátečník :-). Na tento kurz pak navazuje kurz PORTRÉTNÍ FOCENÍ, který obsahuje detailnější práci se světlem, pózováním a kompozicí a je tedy dobré mít alespoň minimální zkušenosti s volnočasovým focením.

Jak si zarezervovat termín?

Nejrychlejší způsob rezervace termínu a Vámi zvoleného kurzu je telefonicky na tel. 736 762 478, nebo elektronicky na našem emailu fotoprofesional.cz@email.cz

 

________________________________________________________________________________________________________________________

CENA:

A) INDIVIDUÁLNÍ KURZ – 4 990 Kč

B) KURZ PRO DVĚ AŽ TŘI OSOBY – 3 600 Kč /osoba

 

(délka kurzu: 3-4 hodiny + 10 min přestávka) Fotokurzy probíhají částečně v ateliéru a částečně venku v terénu.

V ceně jsou zahrnuty výukové materiály a malé občerstvení během kurzu. Rezervace kurzu je platná až po uhrazení zálohy ve výši 500 Kč elektronickou formou.

________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

REZERVACE TERMÍNU A PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU :

telefonicky: 736 762 478

elektronicky: fotoprofesional.cz@email.cz

 

Těším se na Vás na jednom z kurzů!

Lenka Peterková – fotografka