SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

 

Svatební den fotíme vždy s láskou a citem a Vaše spokojenost je pro nás prioritou –  dbáme na profesionální a přátelský přístup během focení. Jsme zastánci stylových fotografií v přirozeném světle, snažíme  se zachytit jedinečnost chvíle, Vaši přirozenou osobnost a zároveň neopomenout žádný důležitý okamžik z Vašeho svatebního dne.


Focení nabízíme ve zvýhodněných svatebních balíčcích, které jsou vymezené časem a počtem fotografií – ať už se jedná jen o focení obřadu a portrétů novomanželů, nebo celodenní focení až do večerního prvního tance –  Vy se tak můžete rozhodnout, která varianta je Vám nejbližší, stejně jako si můžete vybrat buď jednoho nebo dva fotografy pro Váš velký den.
Svatební fotografie vždy dostáváte na  DVD/elektronicky v plné kvalitě a součástí balíčku jsou také tištěné fotografie 10×15, zvětšenina 20×30 dle Vašeho výběru a soukromá online galerie na našem webu.

Součástí naší práce je také nezávazná předsvatební schůzka, kde nám můžete sdělit Vaši představu a pobavíme se o nejvhodnější variantě focení právě pro Vás.

 

Pro dostupnost Vašeho termínu svatby, aktuální ceník a více informací  nás prosím kontaktujte na našem e-mailu/telefonu:

fotoprofesional.cz@email.cz
LENKA PETERKOVÁ FOTOGRAFKA (tel.: 736 762 478)
MARTIN ZVOLSKÝ FOTOGRAF (tel.: 731 503 813)


 

 

 

 


 

  
…další svatební příběhy pro Vás ještě připravujeme 🙂

AUTOR FOTOGRAFIÍ: LENKA PETERKOVÁ