Vánoční focení 2018

Letos jsme pro vás opět připravili Vánoční mini focení v ateliéru  i exterieru s připravenými rekvizitami a vánočně laděným pozadím ve dvou fotobalíčcích:-). Toto focení je ideální pro vaše děti i pro vás, pokud chcete mít společnou vánočně laděnou vzpomínku a třeba i originální PF 2019 s Vaší fotografií pro známé a přátele.

Termíny vánočního focení 2018 jsou dané (v listopadu a začátkem prosince) a i když jsme jich letos pro vás přidali několik navíc, rychle se plní, proto je prosím nutná včasná rezervace předem – telefonicky/e-mailem.

 Focení trvá 30 min, je možnost si objednat také profesionální nalíčení k focení a maximální počet účastníků na jeden termín jsou 2 děti a dva dospělí. Výsledkem je 5-8 fotografií a fotokoláž jako dárek v plné kvalitě v digitální i tištěné podobě ve vánočním balení:-).


Ideálním oblečením na vánoční focení je pak např. jednoduchá halenka, košile, tričko či šaty v barvách jako je bílá, šedá, krémová, zlatá, stříbrná, pudrová, červená, či tmavě zelená, ideálně bez potisku a čísel, může být i tématické oblečení, ale pro fotku vždy platí, že v jednoduchosti je síla:). Určitě si tedy vemte více věcí na převlečení a před focením spolu outfit sladíme, k dipozici pro vás navíc budou taktéž vánoční rekvizity k zapůjčení.

Pokud tedy o něčem podobném přemýšlíte, neváhejte se ozvat a rezervovat si svůj termín:)

 

Volné termíny 2018 (aktualizováno):

7.12. pátek : 16h/ 17h

8.12. sobota: 12.15 /13h / 14h / 15h

 

Rezervace termínu:
telefonicky: 736 762 478 nebo emailem:  fotoprofesional.cz@email.cz
Těšíme se na vás:-) !